Nowy rok szkolny, a wraz z nim promocje od T-Mobile

Sieć komórkowa T-Mobile przygotowała dla uczniów specjalną ofertę na nowy rok szkolny. Do nabycia będzie laptop techBite za złotówkę w ofercie "T-Mobile oferta szkolna". Sprawdźcie szczegóły.


Aby sprawnie i komfortowo rozpocząć nowy rok szkolny, operator T-Mobile przygotował dla wszystkich uczniów specjalną ofertę łączącą wysokiej jakości internet mobilny oraz nowoczesny sprzęt w atrakcyjnej cenie. Obecni i nowi klienci, którzy zdecydują się na paczkę 50 GB za 59 zł miesięcznie (umowa na 36 rat), mogą nabyć ją wraz z ultralekkim laptopem techBite Arc 11.6 za złotówkę w ofercie T-Mobile oferta szkolna. Promocja startuje już dzisiaj.

Czym charakteryzuje się laptop techBite?

  • Pamięć 4 GB RAM/64 GB + SSD 128 GB,
  • Dotykowy, w pełni obracalny ekran,
  • Wbudowana kamera VGA,
  • Czytnik linii papilarnych z funkcją Windows HELLO.
Nowy rok szkolny, a wraz z nim promocje od T-Mobile

Dodatkowo, po zakupie i rejestracji sprzętu na specjalnej stronie klient otrzyma w prezencie myszkę i dysk SSD. Pojemna paczka gigabajtów pozwoli użytkownikom swobodnie wykonywać ich codzienne obowiązki.

Laptop techBite Arc11.6 użytkownicy będą mogli nabyć w zestawie z dowolnym routerem z oferty T-Mobile. Jednym z nich jest Huawei Mobile Wi-Fi 3s - kupując te urządzenia w pakiecie, klienci zapłacą za nie 159 zł (przy umowie na 36 rat).

2 miesiące za 1 zł

Niezbędna będzie także świetna jakość internetu domowego, dlatego operator T-Mobile w ramach promocji 2 miesiące za 1 zł, proponuje atrakcyjną ofertę. Klienci, którzy zdecydują się na zakup internetu domowego lub światłowodowego od T-Mobile, przez dwa miesiące będą mogli korzystać z niego za darmo, niezależnie od rodzaju gospodarstwa domowego i wybranej opcji szybkości.

W ramach oferty klienci mogą skorzystać z trzech opcji internetu światłowodowego:

  • 300 Mb/s za 59 zł,
  • 600 Mb/s za 69 zł,
  • 900 Mb/s za 89 zł miesięcznie.
Nowy rok szkolny, a wraz z nim promocje od T-Mobile

Światłowód

Z kolei użytkownicy, którzy zdecydują się na internet domowy, będą mogli cieszyć 300 GB internetu już za 79 zł miesięcznie.

Nowy rok szkolny, a wraz z nim promocje od T-Mobile

Internet domowy

Zobaczcie także: Masz starego laptopa? Zamień go w szybkiego Chromebooka [Poradnik]