Nowy serwis internetowy Castorama Polska

Na początku kwietnia miała miejsce premiera nowego serwisu internetowego znanej sieci handlowej Castorama Polska. Serwis działający pod adresem http://www.castorama.pl został w całości zaprojektowany i zrealizowany przez firmę Magprojekt.

Serwis jest on znacznie bardziej rozbudowany od poprzedniego i stanowi niemalże encyklopedię wiedzy z dziedziny budowlano-remontowej.

Twórcy serwisu twierdzą, iż czytelna kompozycja stron, oraz zastosowanie wydajnych mechanizmów bazodanowych sprawia, że dodarcie do interesujących użytkownika informacji nie stwarza najmniejszego problemu.

Witryna Castoramy skierowana jest nie tylko do potencjalnych konsumentów. W dziale PRACA można znaleźć kilkanaście ofert zatrudnienia, wraz z dokładną charakterystyką każdego stanowiska. Plusem serwisu ma być rozbudowany dział PORAD, FORUM oraz FAQ. Dzięki tym elementom Klient nie ma pozostawać sam na sam z produktem, ale również zasięgnąć wyczerpujących informacji związanych z jego właściwym zastosowaniem i użytkowaniem. Dział Porad ma stać się cennym źródłem wiedzy dla początkujących majsterkowiczów, zaś tym wytrawnym pozwolić usystematyzować posiadaną już wiedzę.

Kolejnym plusem serwisu mają być interaktywne mapy wszystkich sklepów w całej Polsce wraz z asortymentem, dzięki czemu Klient może dokładnie zaplanować zakupy i odnaleźć wszystkie interesujące go produkty jeszcze przed wizytą w sklepie.

Konkurs na projekt, wykonanie i obsługę stron internetowych Castoramy wygrała firma Magprojekt ( http://www.magprojekt.pl ), istniejąca na rynku od 1998r.

"Nasz przepis na sukces to mały, skoordynowany i skuteczny zespół specjalistów. Nie twierdzimy, że jesteśmy najlepsi, ale nie boimy się rywalizacji z potentatami. Nasza praca prywatnie jest naszą pasją. Zwycięstwo w konkursie Castoramy jest dowodem na to, iż często liczy się dobry pomysł i jakość jego realizacji. Nasi Klienci wiążą się z nami na lata, a to dla nas największy dowód uznania", mówi Magdalena Gogół kierownik działu Obsługi Klienta.

Do grona Klientów Magprojekt należą firmy medyczne, farmaceutyczne, kosmetyczne, lokale gastronomiczne oraz, organizacje pozarządowe: "Od września 2001 r. jesteśmy partnerem internetowym Polskiej Akcji Humanitarnej. Obsługujemy, nowy dynamiczny serwis dla PAH oparty o bazy danych, oraz serwis tworzony przez PAH i Longman Polska pod nazwą Pomagamy". http://angielski.pomagamy.pl .

Więcej informacji:

http://www.magprojekt.pl


Zobacz również