Nowy sezon Fortnite z Rickiem i Mortym!

Drugi rozdział siódmego sezonu Fortnite ma nawiązywać do tematyki kosmitów, więc nie dziwi nas współpraca z Adult Swim. Czego możemy się spodziewać?

Nowy sezon Fortnite z Rickiem i Mortym!

Rick and Morty; netflix

To bardzo prawdopodobne, że popularne postaci i przedmioty z serialu Rick i Morty pojawią się w Fortnite. Widzieliśmy już crossovery z DC, brazylijską drużyną piłkarską, Brie Larson, Horizon Zero Dawn, a nawet memami. W ogromnej grze Battle Royale zobaczyliśmy nawet oficjalne zwiastuny filmów o Gwiezdnych Wojnach i dinozaury, więc i w tym wypadku wszystko jest możliwe.

Na Twitterze Fortnite pojawił się zwiastun sugerujący kolaborację z Rickiem i Morty'm. W trailerze widać niebieską belkę z kilkoma przedmiotami zawieszonymi w grawitacji. Fani serialu rozpoznają wśród nich na pewno robota pośrodku, którego celem w serialu było podawanie masła. Epic Games podało także informacje dotyczące przedmiotów:

Nowy sezon Fortnite z Rickiem i Mortym!

O wszystkich szczegółach dowiemy się zapewne dzisiaj w oficjalnym zwiastunie drugiej części siódmego sezonu Fortnite. Wtedy prawdopodobnie zobaczymy więcej postaci lub przedmiotów z serialu.

Nowy sezon Fortnite z Rickiem i Mortym!

Zobacz także: UFO pojawiło się w Fortnite! Jest nagranie

Źródło: polygon.com