Nowy smartfon OPPO Find X6 Pro da mam to, czego Xiaomi 12S Ultra nie potrafił!

Kolejny flagowiec marki OPPO może zostać królem smartfonowej fotografii.

Nowy smartfon OPPO Find X6 Pro da mam to, czego Xiaomi 12S Ultra nie potrafił!

Źródło: hardwarezone.com.sg

W sieci pojawiły się przecieki sugerujące, że nadchodzący OPPO Find X6 Pro otrzyma matryce o wielkości 1-cala. Początkowo informacje te zostały udostępnione tylko przez jednego z popularnych tipsterów działającego pod pseudonimem Digital Chat Station, ale 12 października te samą wiadomość potwierdził inny użytkownik - o nicku Ice Universe - znany z udostępniania na Twitterze przedpremierowych informacji na temat nadchodzących smartfonów.

Najdroższa wersja przyszłego flagowca OPPO, oznaczona jako Pro, będzie używała sensora Sony IMX989. Według autora przecieków użyte podzespoły znacznie przewyższają możliwości soczewek ISOCELL, które zostały zaprezentowane przez Samsunga. Dobrą informację jest to, że model Find X6 Pro, podobnie jak jego poprzednik, najprawdopodobniej zadebiutuje na europejskim, a w tym polskim rynku - czego nie możemy powiedzieć o pierwszym smartfonie z tak dużą matrycą, czyli Xiaomi 12S Ultra.

Zobacz również:

W sieci pojawiły się także pierwsze przecieki sugerujące design nowego flagowca OPPO. Wstępne grafiki skupiają się głównie na wyglądzie plecków oraz wyspy z aparatami.

Urządzenie ma otrzymać spory wyświetlacz o przekątnej 6.7-cala oraz najnowszy procesor marki Qualcomm o nazwie Snapdragon 8 Gen 2. Co prawda nie został on jeszcze oficjalnie zaprezentowany, ale możemy się spodziewać, że będzie do jednostka użyta przy konstrukcji wielu przyszłorocznych flagowców.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: