Nowy smartfon Plus Kazam 3 za 199zł w Plus na Kartę. Taniej się nie da?

Sieć Plus wprowadza do oferty kolejny smartfon sygnowany własnym logo. Najnowszy Plus Kazam 3 ma być modelem typowo budżetowym. Cena telefonu to 199 zł i sprzedawany będzie w zestawie z prepaidową kartą SIM operatora za 249 zł.

Specyfikacja nowego telefonu Plus Kazam 3, jak można było się spodziewać, nie zachwyca. Mamy do czynienia ze smartfonem zdolnym pracować z dwoma kartami jednocześnie, z czego blokada simlock dla jednej z nich będzie zdjęta. Nad wszystkim będzie sprawował kontrolę Android w wersji 4.2 Jelly Bean. Urządzenie pod względem parametrów nie wyróżnia się na tle innych tanich komórek.

Plus Kazam 3 ma ekran o przekątnej 3,5 cala oraz rozdzielczości 320 na 480 pikseli. Pamięci RAM producent umieścił w urządzeniu 512 MB, a miejsca w pamięci wewnętrznej jest na pokładzie 4GB. Pojemność można dodatkowo rozszerzyć dzięki kartom microSD. W urządzeniu znalazły się też dwa aparaty (3 megapiksele oraz przednia kamerka VGA) oraz akumulator o pojemności 1300 mAh. Plus nie podzielił się informacją dotyczącą procesora.

Nowy smartfon Plus Kazam 3 za 199zł w Plus na Kartę. Taniej się nie da?

Plus Kazam 3

Operator Plus modelem Kazam 3 najwyraźniej odpowiada na budżetową ofertę GoClever. Ta polska firma wprowadziła bowiem do wolnej sprzedaży podobny budżetowy model Quantum 4 w promocyjnej cenie 299 zł, a sugerowanej 399zł. Trzeba jednak zauważyć, że tańszy od GoClevera Quantum smartfon Plusa ma nieco słabsze parametry i blokadę simlock.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje!
  • Które sieci telekomunikacyjne mają najczęściej awarie w 2021 roku?

Cena samego telefonu Plus Kazam 3 to zaledwie 199 zł, a sprzedawany będzie w pakiecie z prepaidową kartą SIM od Plusa za 249 zł. W ramach dopłaty do zestawu wynoszącej 50 zł użytkownik otrzyma te same 50 zł do wykorzystania w ramach taryfy Plus na Kartę Więcej do Wszystkich. Co istotne, użytkownik nie będzie zobowiązany umową, ale operator i tak zachęca do pozostania w sieci. Wabikiem na klientów mają być bonusy w postaci 10 zł dodawanych do pierwszych dziesięciu zasileń kwotą powyżej 30 zł.