Nowy sprzęt Zboard i obniżki cen

Od połowy maja dostępne będą w Polsce nowe produkty uznanej wśród graczy marki Zboard. Wśród nowości znajdą się: myszka Reaper, nakładka na klawiatury Zboard World of Warcraft: The Burning Crusade oraz podkładki pod mysz FragMat.

Reaper to bardzo precyzyjna myszka zaprojektowana specjalnie z myślą o graczach. Za precyzję gryzonia odpowiada sensor optyczny o rozdzielczości 1600 DPI. Sześć przycisków daje dużą swobodę konfiguracji, zaś dodatkowy siódmy pozwala zmieniać czułość myszki w trakcie użytkowania. Teflonowe ślizgacze sprawiają, że myszka praktycznie bez oporów porusza się po podkładce, a gumowe przyciski nie pozwalają ślizgać się palcom. Sugerowana cena detaliczna to 150 zł.

Natomiast podkładki FragMat to ewenement w swojej kategorii - posiadają zaledwie 1.8mm grubości! Pad jest duży (30x40 cm), a jego powierzchnia gładka, dzięki czemu myszka łatwo się przemieszcza. Spód pokryty jest specjalną gumą, zapewnia to stabilność FragMata na biurku. Dostępne w wersji standardowej, Counter-Strike oraz Battlefield 2142. Sugerowana cena detaliczna to 40 zł.

W końcu w ręce graczy trafić będzie mogła także nakładka na klawiatury Zboard do World of Warcraft: The Burning Crusade. Oferuje ona oznaczone kolorami klawisze oraz przyciski makro ułatwiające używanie komend jak /roll, /duel, /invite czy /follow. Intuicyjne rozmieszczenie pogrupowanych przycisków ułatwia szybką rozgrywkę podczas pojedynków.

Nakładka działa także z wcześniejszą wersją . Sugerowana cena detaliczna nakładki to 79 zł. Więcej informacji na temat produktów marki Zboard znajdziecie na stronie dystrybutora, firmy Multimedia Vision. Warto zwrócić uwagę na obniżone ceny produktów.

http://mmv.pl/news/index.php?