Nowy sprzęt Zboard i obniżki cen

Od połowy maja dostępne będą w Polsce nowe produkty uznanej wśród graczy marki Zboard. Wśród nowości znajdą się: myszka Reaper, nakładka na klawiatury Zboard World of Warcraft: The Burning Crusade oraz podkładki pod mysz FragMat.

Reaper to bardzo precyzyjna myszka zaprojektowana specjalnie z myślą o graczach. Za precyzję gryzonia odpowiada sensor optyczny o rozdzielczości 1600 DPI. Sześć przycisków daje dużą swobodę konfiguracji, zaś dodatkowy siódmy pozwala zmieniać czułość myszki w trakcie użytkowania. Teflonowe ślizgacze sprawiają, że myszka praktycznie bez oporów porusza się po podkładce, a gumowe przyciski nie pozwalają ślizgać się palcom. Sugerowana cena detaliczna to 150 zł.

Natomiast podkładki FragMat to ewenement w swojej kategorii - posiadają zaledwie 1.8mm grubości! Pad jest duży (30x40 cm), a jego powierzchnia gładka, dzięki czemu myszka łatwo się przemieszcza. Spód pokryty jest specjalną gumą, zapewnia to stabilność FragMata na biurku. Dostępne w wersji standardowej, Counter-Strike oraz Battlefield 2142. Sugerowana cena detaliczna to 40 zł.

W końcu w ręce graczy trafić będzie mogła także nakładka na klawiatury Zboard do World of Warcraft: The Burning Crusade. Oferuje ona oznaczone kolorami klawisze oraz przyciski makro ułatwiające używanie komend jak /roll, /duel, /invite czy /follow. Intuicyjne rozmieszczenie pogrupowanych przycisków ułatwia szybką rozgrywkę podczas pojedynków.

Nakładka działa także z wcześniejszą wersją World of Warcraft. Sugerowana cena detaliczna nakładki to 79 zł. Więcej informacji na temat produktów marki Zboard znajdziecie na stronie dystrybutora, firmy Multimedia Vision. Warto zwrócić uwagę na obniżone ceny produktów.

http://mmv.pl/news/index.php?