Nowy średniak Samsunga w przystępnej cenie!

Galaxy F22 może być najtańszym urządzeniem w trzeciej linii smartfonów z serii Galaxy F. Mamy już Galaxy F41 i Galaxy F62, a koncern pracuje także nad Galaxy F52.

Nowy średniak Samsunga w przystępnej cenie!

Galaxy F22

Według raportu SamMobile, trwają prace nad smartfonem Samsung Galaxy F22, który ma bazować na Galaxy A22. Co prawda ten nie został jeszcze zaprezentowany, ale pojawił się jakiś czas temu na GeakBench z chipsetem Dimensity 700 i 6GB RAM, a w internecie można było zobaczyć też jego rendery.

Galaxy F22 prawdopodobnie będzie wprowadzany tylko w Indiach, gdyż został zaprojektowany dla indyjskich konsumentów. Takie sytuacje zdarzały się już Samsungowi. Nie wiadomo tylko czy będzie smartfonem 4G czy 5G, na pewno Galaxy A22 okaże się najtańszym smartfonem 5G tej firmy. Jeśli Galaxy F22 ma bazować na Galaxy A22, możemy spodziewać się potrójnego modułu tylnej kamery z 48MP. Głównej szoczewce towarzyszyć będzie ultraszerokokątny aparat 8MP i soczewka 2MP. Zdjęcia selfie zrobimy z 13MP aparatu przedniego umieszczonego w wycięciu w kształcie kropli wody.

Zobacz także: Nadchodzące smartfony w 2021r.

Źródło: gizchina.com