Nowy telefon z "Matriksa"

Większość fanów filmu Matrix na pewno pamięta, jak wielką popularność dzięki "udziałowi" w tym filmie zdobył telefon Nokia 8110. Teraz podobną szansę otrzyma telefon Samsunga, który został wykorzystany podczas kręcenia drugiej części filmu - Matrix Reloaded.

Koreański koncern nie podał na razie niestety żadnych szczegółów dotyczących parametrów swojego "matriksowego" telefonu. Powstała już co prawda oficjalna strona internetowa (http://www.thematrixphone.com ) poświęcona nowemu aparatowi, jednak nawet na niej Samsung informuje tylko, że jakiekolwiek szczegóły podane zostaną dopiero w dniu premiery Matrix Reloaded, czyli 15 maja br.

Taka tajemniczość wynika z umowy, jaką Samsung podpisał z wytwórnią Warner Brothers. Zakłada ona, że wszelkie dane nowego telefonu (łącznie z jego nazwą) ujawnione zostaną dopiero w dniu premiery filmu. Pozostaje nam więc jeszcze trochę poczekać, ale już teraz możemy zobaczyć, jak ów tajemniczy telefon będzie wyglądać. Trzeba przyznać, że jego wygląd jest naprawdę oryginalny...


Zobacz również