Nowy trailer 'Prince of Persia 2' – premiera gry w listopadzie

Wraz z opublikowaniem drugiego zwiastuna filmowego z tragów E3 gry 'Prince of Persia 2' Ubisoft ogłosił również, że jej premiera przewidziana jest na listopad 2004 r.

'Prince of Persia 2' zostanie wydana na PC, PS2, Xbox i GC, a najważniejszą innowacją w stosunku do wcześniej odsłony gry będzie nowy, 'otwarty' system potyczek, dzięki któremu każdy gracz będzie mógł stworzyć swój własny, indywidualny styl walki.

W drugiej odsłonie gry ponownie wcielimy się w tytułowego 'Księcia', który tym razem będzie musiał zapobiec spełnieniu przepowiedni o jego śmierci. Aby przegnać widmo rychłego zgonu, Książe wyrusza w podróż do serca przeklętej wyspy o której legenda mówi, że 'jest źródłem najgłębszych ludzkich lęków'.

W 'Prince of Persia 2' nie zabraknie również szeregu nowych rodzajów broni. W grze pojawią się również takie, które w połączeniu z innymi dadzą dodatkową siłę rażenia. 'Prince of Persia 2' jest tytułem roboczym nowej gry o przygodach dzielnego księcia. Wydawca zapowiada, że już wkrótce poznamy jej ostateczny tytuł. Premiera gry przewidziana jest na listopad br., a na naszym serwerze FTP znajdziecie dwa oficjalne zwiastuny gry Ubi Softu.

Pliki do pobrania:

Prince of Persia 2 E3 2004 Trailer 1 (5 MB)

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1981&sys=gry

Prince of Persia 2 E3 2004 Trailer 2 (19,8 MB)

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1990&sys=gry


Zobacz również