Nowy trailer The Sims 2

Firma Electronic Arts opublikowała nowy film prezentujący fragmenty rozgrywki z drugiej odsłony The Sims. Premiera gry przewidziana jest na drugą połowę 2004 roku.

Najważniejszym elementem nowej odsłony gry, poza poprawioną oprawą graficzną jest wprowadzenie DNA, co sprawi że postacie w grze będą przejmowały wiele cech swoich przodków. Prowadzenie swoich Simsów poprzez najważniejsze momenty ich życia "Life's Big Moments" zyskało teraz nową wartość, ponieważ w grze wprowadzano system "Life Score", który ocenia jak dobrze gracze radzą sobie z prowadzeniem poszczególnych postaci przez życie.

W The Sims 2, każda decyzja podejmowana w grze może mieć kolosalny wpływ na życiowy sukces lub porażkę każdego Sima. Każdy wybór dokonany przez gracza podczas najwcześniejszych lat życia Sima może mieć bezpośredni wpływ na jego nastoletnie i dorosłe życie.

W nowej odsłonie gry bohaterowie będą bardziej impulsywnie reagować na inne postacie występujące w grze i ich otoczenie, oraz realistycznie wyrażać swoje emocje dzięki nowym animacjom i mimice twarzy. Simy będą mogły też łączyć się w bardziej skomplikowane związki rozróżniając stopnie pokrewieństwa i ich rodzaje.

Opublikowany film prezentuje nieco ponad półtorej minuty rozgrywki z The Sims 2. Plik 'waży' 3 MB i możecie go pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1880&sys=gry