Nowy tryb w Dawnspire: Prelude na ukończeniu

Szwedzki producent MMORPGA Dawnspire: Prelude poinformował o otwarciu publicznych betatestów nowego trybu Shrine Domination. Jeśli jesteście zainteresowani przetestowaniem ciekawego trybu w interesującej grze - czytajcie dalej.

Shrine Domination jest nowym trybem, który z założenia ma przypominać ten znany z klasycznego "domination" w Unreal Tournament.

W zabawie uczestniczą dwie drużyny. Każda z nich posiada na starcie określoną liczbę punktów. Zadaniem teamu jest przejęcie i utrzymanie strategicznych miejsc, które znajdują się na mapie. Wraz z czasem jaki upływa po przejęciu każdego z nich, maleje ilość punktów, którą posiada drużyna przeciwna. Drużyna, której liczba punktów spadnie do zera - przegrywa.

Aby nieco urozmaicić rozrywkę autorzy zdecydowali się wprowadzić dodatkowe bonusy dla tych, którzy kontrolują niektóre miejsca przez dłuższy czas. Oznacza to szereg nowych taktyk, jak np. zdobycie i obrona jedynie miejsc, które dają mocne dopalacze, a następnie atak na te, które są słabiej bronione.

Oficjalna strona Dawnspire: Prelude znajduje się pod tym adresem. Więcej informacji w naszych zasobach.