Nowy wariant składanej MOTO RAZR z 5G wygląda rewelacyjnie

W sieci pojawiły się zdjęcia odświeżonego wariantu MOTO RAZR. Smartfon oferuje modem sieci 5G i wygląda jeszcze lepiej od poprzednika.

Motorola pod koniec 2019 roku reaktywowała swoją kultową serię RAZR. Zaprezentowano wtedy pierwszego składanego smartfona marki. MOTO RAZR 2019 z miejsca skradła serca wielu internautom. Motorola zgrabnie wykorzystała konstrukcję klasycznej Moto V3 i wkomponowała w nią składany ekran oraz średnio półkowe podzespoły. Wszystko sprawiło, że telefon zapowiadał się niezwykle ciekawe. Niestety ze względu na opóźnienia, konkurencję i mimo wszystko wysoką cenę startową nie stał się hitem sprzedażowym.

MOTO RAZR 2019 na polskiej premierze

MOTO RAZR 2019 na polskiej premierze

Wszystko wskazuje na to, że Motorola zamierza wprowadzić na rynek nowy model RAZR z obsługą sieci 5G, której zabrakło podobnie, jak w oryginalnym Samsungu Galaxy Z Flip.

Po wprowadzeniu na rynek Galaxy Z Flip 5G czeka nas jeszcze jedna premiera "przystępnego cenowo" smartfona z elastycznym ekranem.

Nowa Motorola MOTO RAZR 5G zaoferuje kilka zmian względem poprzednika, które powinny wyjść konstrukcji na dobre. Chodzi o mniejszy podbródek pod ekranem, brak widocznego czytnika linii papilarnych oraz większy ekran zewnętrzny.

Na zdjęciu, które pojawiło się w sieci dzięki Evanowi Blassowi widzimy MOTO RAZR 5G w trzech pozycjach - złożonej, rozłożonej oraz pośredniej. Urządzenie posiada niewielkie wcięcie w ekranie, w którym umieszczono kamerkę oraz głośnik do rozmów. Dodatkowo zmniejszono nieco szczeliny pomiędzy zawiasami oraz popracowano nad ogólną stylistyką konstrukcji, która jest bardziej spójna, niż w przypadku poprzednika.

MOTO RAZR 5G
Źródło: pocketnow.com

MOTO RAZR 5G

Źródło: pocketnow.com

Nowa MOTO RAZR 5G zaoferuje nieco wydajniejszy procesor Qualcomm Snapdragon 765 w połączeniu z 8 GB pamięci operacyjnej i 256 GB wbudowanej pamięci masowej. W środku znalazło się również miejsce dla 48 MP aparatu głównego, 20 MP aparatu przedniego oraz modemu sieci 5G. Całość zasilana będzie niewielkim akumulatorem o pojemności 2845 mAh.

MOTO RAZR 5G powinna zadebiutować pod koniec 2020 roku. Ze względu na pandemię możliwe jest przesunięcie premiery do początku 2021 roku.

Sprawdź, ile kosztuje Galaxy Z Flip

Źródło: pocketnow.com