Nowy żeński klan na polskiej scenie CS-a

Jeśli myślicie, że wcielanie się w terrorystów i antyterrorystów to wyzwanie tylko dla prawdziwych mężczyzn, to grubo się mylicie. Na każdym kroku udowadniają to liczne żeńskie zespoły, które z ogromnym zapałem rozgrywają kolejne mecze.

Nowy żeński klan na polskiej scenie CS-a
Choć Polska pod względem ilości kobiet, na co dzień zajmujących się graniem, jest prawdziwym ciemnogrodem, to trzeba przyznać, że nieliczne grono dziewczyn wyjątkowych ciągle się doskonali.

Fakt, że każdy liczący się na scenie klan multigamingowy posiada swoją własną dywizję Counter - Strike'a płci pięknej (np. sh.femme, pentagram ladies, fx.Simplus), mówi sam za siebie.

Do tego szacownego grona dołączył właśnie kolejny żeński klan. kaiz0ku.chicks występują jako dywizja muligamingowej drużyny kaiz0ku Crew. Pod jej skrzydłami dziewczyny zyskały sponsorów i warunki do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

Liderem teamu została znana na scenie CS-a reprezentantka Polski, była zawodniczka FX.Simplus - ChiquiTa. Pełen line-up przedstawia się następująco: ChiquiTa, nenna, boonya, Moniczykita, naula, didik. Życzymy sukcesów!