Nowy zwiastun Assassin's Creed Brotherhood już dostępny

Assassin's Creed Brotherhood to trzecia już cześć kultowej gry akcji, w której poznajemy mroczne wspomnienia Desmonda Milesa. Premiera najnowszej odsłony przygód skrytobójcy o wdzięcznym imieniu Ezio odbędzie się w listopadzie tego roku. Tymczasem, prezentujemy najnowszą filmową zapowiedź tej gry.

Nowy zwiastun Assassin's Creed Brotherhood już dostępny
Assassin's Creed: Brotherhood Trailer 2 przedstawia nam kilka ciekawszych scen z nowej gry tworzonej przez Ubisoft Studios. Assassin's Creed: Brotherhood to bezpośrednia kontynuacja przygód skrytobójcy Ezio w renesansowych Włoszech. Fabuła rozgrywki to dalszy ciąg wspomnień, znanego z dwóch pierwszych odsłon, Desmonda Milesa. I tym razem zadaniem graczy będzie jak najszybsze eliminowanie wrogów z użyciem broni białych, siły fizycznej, broni palnych, grawitacji i wielu innych.

Na filmie Assassin's Creed: Brotherhood Trailer 2 poznamy nieco historii samego konfliktu jaki od wieków toczony jest pomiędzy asasynami i templariuszami. Gracze mają również możliwość posłuchania opinii twórców dzieła. Nie zabraknie też scen prezentujących ponadprzeciętną grafikę, niezwykle realistyczne ruchy postaci i wiele więcej.

Zobacz również:

  • Assassin's Creed Infinity - premiera, rozgrywka, fabuła. Wszystko, co wiemy [21.07.2021]

Zapraszamy do pobrania zwiastuna gry Assassin's Creed Brotherhood.