Numer Gadu-Gadu wart 2000 zł

Dokładnie 2025 zł wylicytowano za numer 14. w sieci GG. Dochód z aukcji zasilił fundusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzcą został mieszkaniec Długołęki, pracujący we Wrocławiu.

Numer Gadu-Gadu wart 2000 zł

Specjalny certyfikat potwierdzający przekazanie numeru 14 na aukcję zawisł w siedzibie Fundacji. Odebrał go z rąk przedstawicieli Gadu-Gadu Jurek Owsiak.

Od lat korzystam z Gadu-Gadu, mam w komunikatorze setki kontaktów - powiedział pan Krzysztof - szczęśliwy aukcjonariusz. Numerek 14 wykorzystam m.in. w firmie, będzie służył na przykład do kontaktów z klientami. Kto wie, może za rok, jeśli będzie podobna aukcja, ponownie wystartuję np. do numeru 15 Na temat aukcji można przeczytać w materiale Siema! przez Gadu-Gadu.

Przypomnijmy też - Gadu-Gadu było oficjalnym komunikatorem internetowym WOŚP. Sztab Orkiestry otrzymał łatwy do zapamiętania i symboliczny numer GG: 1414 do kontaktu z telewidzami w dniu trwania finału. Ponadto wszystkie sztaby WOŚP (a było ich kilka tysięcy) komunikowały się pomiędzy sobą oraz z centralą za pośrednictwem Gadu-Gadu. W komunikatorze można było oglądać reklamy promujące WOŚP.

Fundacja była bardzo zadowolona ze współpracy z zespołem GG - Dzięki emisji reklam w komunikatorze trafiliśmy z informacją o Finale do milionów osób, a z wieloma z nich mogliśmy na bieżąco rozmawiać poprzez prosty numer - powiedział Krzysztof Dobies z Fundacji WOŚP.