Nvidia PhysX w rosyjskiej strzelance U-Wars

NVIDIA ogłosiła dziś, że moskiewska firma Biart Studio zastosowała technologię NVIDIA PhysX w nowej produkcji noszącej tytuł U-Wars - utrzymanej w klimacie sci-fi taktycznej strzelance na komputery PC i platformę Xbox360.

U-Wars to utrzymana w klimacie sci-fi taktyczna strzelanka przeznaczona dla użytkowników komputerów PC oraz platformy Xbox360. Jej akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której cały świat zagrożony jest przez rozprzestrzeniający się terroryzm. Kraje NATO łączą wysiłki, aby zniszczyć najbardziej niebezpieczną z organizacji terrorystycznych, znaną jako Golden Hawk, natomiast gracz obejmuje dowództwo nad elitarną jednostką Navy Seals, która przeprowadza tajne operacje zarówno na lądzie jak i pod wodą.

"Dzięki technologii NVIDIA PhysX, Biart Studio opracowało grę prezentującą środowiska bardziej niż kiedykolwiek podatne na zniszczenia, wciągającą fabułę, pełne ekspresji postacie oraz ogromny wybór taktycznego wyposażenia, w tym różnorodną broń, odrzutowe kombinezony i łodzie podwodne" - czytamy w informacji prasowej.

U-Wars pojawi się w sprzedaży w czwartym kwartale 2009 roku. Poniżej prezentujemy kilka zrzutów ekranu:

Nvidia PhysX w rosyjskiej strzelance U-Wars

Nvidia PhysX w rosyjskiej strzelance U-Wars

Nvidia PhysX w rosyjskiej strzelance U-Wars

Więcej informacji na temat U-Wars można znaleźć pod tym adresem.