Nvidia udostępnia darmowe sterowniki z obsługą PhysX

Nvidia udostępniła w sieci darmowy zestaw "GeForce Power Pack". Głównym elementem pakietu są sterowniki z dodaną obsługą technologii PhysX, przeznaczone dla kart z serii GeForce 8, GeForce 9 oraz GeForce GTX 200. W zestawie znalazło się również kilka innych ciekawostek.

Pobierz sterowniki z zasobów plikowych PCWorld.pl:

- GeForce Power Pack 177.83 dla Windows XP (wersja 32-bitowa)

- GeForce Power Pack 177.83 dla Windows XP (wersja 64-bitowa)

- GeForce Power Pack 177.83 dla Windows Vista (wersja 32-bitowa)

- GeForce Power Pack 177.83 dla Windows Vista (wersja 64-bitowa)

Ostatnie dni dość niespodziewanie stały się świetnym okresem dla fanów fajerwerków graficznych. ATI szumnie ogłosiła wczoraj, że wprowadziła do sprzedaży "najszybsze i najpotężniejsze karty graficzne, jakie są dostępne na rynku".

Natychmiast odezwała się również konkurencja: Nvidia udostępniła w sieci nowy pakiet sterowników, który dodaje wsparcie technologii AGEIA's PhysX do kart graficznych z serii GeForce 8, GeForce 9 oraz GeForce GTX 200.

Najnowsze sterowniki są częścią darmowego "GeForce Power Pack". Co ważne, zestaw zawiera również kilka ciekawych dodatków: specjalny mod PhysX dla gry Unreal Tournament 3 (trzy dodatkowe mapy, wymaga pełnej wersji gry), pełną wersję gry Warmonger oraz kilka symulacji i prezentacji technologicznych.

Zestaw zawiera również wsparcie PhysX dla pecetowej wersji GRIN oraz Ghost Recon Advanced Warfighter 2.

Ujesh Desai z Nvidii stwierdził, że jest niezwykle szczęśliwy, że firmie udało się udostępnić pakiet za darmo. Dodał również, że nie może się doczekać aż użytkownicy dostaną zestaw w swoje ręce, a następnie wypowiedzą się na temat zmian.