Nvidia wypuszcza ważne poprawki do sterowników

Ostatnia wersja sterowników Nvidia okazała się produktem niedopracowanym - po ich instalacji pojawiły się poważne błędy. Od dziś dostępna jest poprawka - zalecamy jej jak najszybsze pobranie.

GeForce Hotfix Driver Version 430.53 ma za zadanie wyeliminować aż pięć poważnych błędów, jakie pojawiły się w ostatnim wydaniu sterowników. A problemy te to między innymi: migotanie obrazu w 3DMark Time Spy, zacinanie się Shadow of the Tomb Raider po uruchomieniu w trybie SLI oraz mniejsza wydajność w grach. O ile jak dotąd wszystkie łatki sterowników były mniej istotne - naprawiały problemy pojawiające się w specyficznych sytuacjach - o tyle ta jest zalecane dla każdego użytkownika karty graficznej Nvidia z oprogramowaniem GeForce 430.39 WHQL.

Nvidia wypuszcza ważne poprawki do sterowników

Poprawka dostępna jest w trzech wersjach: Windows 10 64-bit Standard Driver, Windows 10 64-bit DCH Driver oraz Windows 7 64-bit/Windows 8.1 64-bit . Kliknij tutaj, aby pobrać najnowsze sterowniki Nvidia. Wielkość pliku to ok. 500 MB, więc może to chwilę potrwać. Poprawka ma formę pliku .exe, więc wystarczy na nią kliknąć dwa razy lewym przyciskiem myszki, aby rozpocząć instalację.

Zobacz również:

  • Asus wypuści karty GeForce RTX 30 z Noctua. Czyli?
  • Karty graficzne podrożeją... przez pamięć RAM