O bezpieczeństwie na poważnie

CSO Magazyn Zarządzających Bezpieczeństwem dołączył w grudniu 2005 r. do CXO Media - grupy tytułów IDG Poland SA kierowanych do top managementu. Adresowany jest do menedżerów odpowiedzialnych za politykę i elementy bezpieczeństwa biznesu dużych firm.

O bezpieczeństwie na poważnie

CSO Magazyn Zarządzających Bezpieczeństwem jest jedynym tytułem na polskim rynku tak szeroko podejmującym tematykę bezpieczeństwa - od ochrony fizycznej osób, mienia i obiektów, aż po zabezpieczenie systemów informatycznych, danych i własności intelektualnych firmy czy instytucji.

"Chcemy stanowić źródło inspiracji i platformę wymiany doświadczeń. Będziemy prezentować nowe rozwiązania i najlepsze praktyki. Pomożemy w kształtowaniu ekonomicznie uzasadnionej polityki bezpieczeństwa organizacji" - mówi Piotr Grabczyński, wydawca grupy tytułów CXO Media i redaktor naczelny edycji pilotażowej CSO. Nowy tytuł ukazał się w nakładzie 4 tys. egzemplarzy.

Światowa premiera CSO odbyła się w Stanach Zjednoczonych w 2002 r., w ciągu 3 lat magazyn zyskał przychylność 27 tys. amerykańskich menedżerów bezpieczeństwa. Polska edycja tytułu jest szóstą edycją CSO na świecie, tytuł jest już obecny w Australii, Francji, USA, we Włoszech oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Serwis internetowy CSO:

http://cso.cxo.pl