OCZ: 850 W dla graczy

Firma OCZ Technology wprowadziła do swojej oferty nowy zasilacz z rodziny GameXStream - model OCZ850GXSSLI. Urządzenie, dysponujące mocą 850 W, przeznaczone jest przede wszystkim dla użytkowników planujących stworzyć wydajną (a co za tym idzie - bardzo prądożerną) platformę do gier.

Pojawiające się na rynku najnowsze karty graficzne charakteryzują się coraz większym zapotrzebowaniem na energię. Z myślą o użytkownikach planujących ich zakup i stworzenie platformy SLI lub CrossFire, firma OCZ wprowadziła do swojej oferty nowy zasilacz z rodziny GameXStream (model OCZ850GXSSLI - dostępny w wersji europejskiej i UK) dysponujący mocą 850 W i mogący się pochwalić logo "NVIDIA SLI Ready".

OCZ: 850 W dla graczy

GameXStream 850 W - OCZ850GXSSLI

Urządzenie wyposażone zostało w aktywny układ PFC (Power Factor Correction - współczynnik korekcji mocy), rozbudowane systemy zabezpieczeń oraz podświetlany niebieską diodą wentylator o średnicy 120 mm z technologią OCZ PowerWhisper (zapewniającą cichą pracę). Do dyspozycji użytkownika zostały oddane m.in. dwie wtyczki PCI-Express i sześć Serial ATA. Co istotne, wszystkie wiązki wychodzące z obudowy o wymiarach 150 x 140 x 86 mm są ekranowane metalową siatką. Warto też wspomnieć o trzyletnim okresie gwatrancyjnym oraz tzw. średnim czasie międzyuszkodzeniowym (MTBF - Mean Time Between Failures) wynoszącym sto tysięcy godzin.

Więcej informacji na temat całej rodziny zasilaczy GameXStream można znaleźć na stronie producenta.