OKI prezentuje nowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

Odświeżona oferta firmy OKI kierowana jest do przedsiębiorstw wszelkich rozmiarów – od niewielkich i domowych biur po duże firmy.

Premiera nowych drukarek firmy OKI

Otwarta platforma i inteligentne drukowanie

„Model C542 i wielofunkcyjna drukarka MC573 po raz pierwszy przenoszą inteligentne drukowanie do małych firm. Oznacza to jakość wydruku 1200x1200 dpi oraz wysoce elastyczną obsługę nośników” – mówi Tetusya Kuri, wiceprezes ds. marketingu na terenie EMEA dla OKI Europe.

C542, jak i MC573 są wyposażone w 7-calowy ekran dotykowy i korzystają z otwartej platformy sXP (smart Extendable Platform) firmy OKI.

Umożliwia to darmowe łączenie się z oprogramowaniem SENDYS Explorer LITE do zarządzania dokumentami.

Wydajny druk w kolorze dla aktywnych grup roboczych

Z kolei modele C612dn i C712dn to górna półka nowego asortymentu. Łączą one szybkie wydruki o wysokiej jakości z bezpieczeństwem przy niskim koszcie posiadania.

W ofercie znajdują się także drukarki LED A3, takie jak C823/833/843, które są najmniejszymi modelami na rynku.

C542dn - nowe funkcje w zasięgu ręki

Nowy model C542dn oraz urządzenie wielofunkcyjne MC573dn to najnowsze dodatki do serii inteligentnych drukarek firmy.

Drukarka C542dn posiada funkcje dotychczas dostępne tylko w droższych urządzeniach: możliwość łączenia się z istniejącą flotą drukarek podążających, jak również funkcję drukowania na życzenie, dostępną przez panel dotykowy. Łączy się także z chmurą zapewniając pełną kompatybilność z rozwiązaniami mobilnymi. Więcej o nowych produktach OKI przeczytacie na stronie producenta.

Źródło: informacja prasowa