OKI prezentuje nowe urządzenie wielofunkcyjne - MC860

Firma OKI zaprezentowała nowe urządzenie wielofunkcyjne - MC860. Producent zapewnia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla sektora MSP, zapewnia bowiem korzystne cenowo wydruki formatu A4 oraz A3.

OKI informuje, że MC860 zostało dostosowane do potrzeb różnych odbiorców. Urządzenie dostępne jest w trzech konfiguracjach: MC860dn (z modułem druku dwustronnego i kartą sieciową), MC860cdtn (z wysoką szafką, modułem druku dwustronnego, kartą sieciową i drugim podajnikiem papieru) oraz MC860cdxn (z niską szafką, modułem druku dwustronnego, kartą sieciową i dwoma dodatkowymi podajnikami papieru).

OKI prezentuje nowe urządzenie wielofunkcyjne - MC860

Dzięki łatwej integracji w ramach dowolnej sieci MC860 stanowi idealne rozwiązanie dla drukujących i kopiujących w trybie czarno-białym i kolorowym. Wystarczy naciśnięcie kilku przycisków, aby odbierać i wysyłać faksy albo skanować dokumenty i przesyłać je do sieci, innego komputera, na adres e-mail, a nawet bezpośrednio do urządzeń podłączonych do portu USB.

Plusem MC860 jest możliwość obsługi formatów A4 i A3, zwiększona wydajność, niskie koszty eksploatacji, bardzo dobra jakość wydruku oraz cena.

MC860 jest już dostępne na rynku. Sugerowana cena producenta to 12 250 złotych. Więcej informacji na temat OKI Printing Solutions można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

Podstawowe cechy i funkcje OKI MC860:

* Szybkość druku i kopiowania A4: do 26 str./min. w kolorze

i do 34 str./min. w czerni

* Szybkość druku i kopiowania A3: do 15 str./min. w kolorze

i do 17 str./min. w czerni

* Maksymalna pojemność podajników: do 1460 arkuszy

o gramaturze 80 g/m2

* Obsługiwane formaty: od A6 do A3 o gramaturze od 64 do 200 g/m2, bannery do 120 cm długości.

* Łatwy w obsłudze 14,5 cm panel dotykowy o rozdzielczości

G-VGA