OPPO INNO DAY 2021 już 14 i 15 grudnia!

Tegoroczna, cykliczna impreza OPPO INNO DAY odbędzie się 14-15 grudnia w myśl hasła Reimaging the future. Podczas wydarzenia firma zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz strategię na najbliższy czas.

Źródło: oppopolska.prowly.com

Każdego roku Oppo organizuje specjalne wydarzenie, na którym prezentuje swoje najnowsze innowacje i technologie. W komunikacie prasowym firma ogłosiła, że tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-15 grudnia w Shenzhen, podczas której uczestnicy z całego świata będą mogli odwiedzić pierwszy w historii wirtualny Inno World.

Oppo z dumą mówi, że to wirtualne wydarzenie "przejdzie do historii jako jedno z najbardziej interaktywnych wydarzeń online w ostatnich latach".

Zobacz również:

Źródło: oppopolska.prowly.com

Źródło: oppopolska.prowly.com

Źródło: oppopolska.prowly.com

Źródło: oppopolska.prowly.com

Tradycja organizowania Oppo Inno Day rozpoczęła się jeszcze w 2019 roku, kiedy to zaprezentowane zostały okulary AR, 5G CPE i smartwatch, przy czym większość z tych gadżetów jest już rzeczywistymi produktami, sprzedawanymi na rynku. W zeszłym roku Oppo przedstawiło zwijany smartfon koncepcyjny, a w tym roku będziemy mieli aż dwie nowości - "premierę innowacyjnego produktu" 14 grudnia i "premierę nowego flagowca" 15 grudnia.

Oppo Inno World będzie wirtualną sceną dla wydarzenia, a odwiedzający będą mogli odwiedzić wszystkie hale wystawowe. Będą mogli również tworzyć unikalne awatary i zapraszać się nawzajem do poszukiwania easter eggów rozrzuconych w wirtualnym świecie. Rejestracje są już otwarte i każdy może do nich dołączyć.