OPPO Reno 8 SE bez tajemnic! Kiedy premiera w Polsce?

Nowy OPPO Reno 8 SE zadebiutuje już wkrótce. Znamy wygląd oraz szczegółową specyfikację urządzenia.


Smartfon Oppo Reno 8 SE

Oppo Reno 8 SE / Źródło: 91Mobiles

Portal 91Mobiles udostępnił przecieki na temat najnowszych smartfonów marki OPPO. Nowa linia ma uwzględniać modele Reno 8, Reno 8 Pro oraz omawiany w tym artykule model Reno 8 SE. Ostatni wariant ma być jednocześnie najtańszą wersją urządzenia.

Specyfikacja

Smartfon zostanie wyposażony w 6.43 calowy ekran o rozdzielczości Full HD+ z 90 Hz odświeżaniem wyświetlacza. Urządzenie będzie korzystało z układu MediaTek Dimensity 1300 wspomaganego przez 6 lub 8 GB RAM-u. Dostępne będą dwa warianty smartfona oferujące różną pojemność pamięci na pliki - tańszy 128 GB oraz droższy o pojemności 256 GB.

Zobacz również:

  • OPPO nie zwalnia tempa! Seria Reno 10 może pojawić się w Polsce jeszcze w tym roku
  • Galaxy S24 i Xiaomi 14 będą piekielnie mocne, ale możesz na nich nie uruchomić ulubionych aplikacji

Bateria w OPPO Reno 8 SE ma mieć 4500 mAh, a naładujemy ją akumulatorem o mocy 80 W oferującym fat charging. Na przodzie urządzenia znajdziemy kamerę do selfie o rozdzielczości 32 MP. Z tyłu natomiast zostaną umieszczone trzy obiektywy - pierwszy z nich ma posiadać 50 MP, drugi (ultra szerokokątny) 8 MP, a trzeci będzie sensorem o rozdzielczości 2 MP.

Smartfon Oppo Reno 8 SE

Oppo Reno 8 SE / Źródło: TechOneUpdates.com

Data premiery

Dokładna data premiery urządzenia nie jest jeszcze znana. Najprawdopodobniej zadebiutuje on na rynku chińskim jeszcze w tym miesiącu, a w czerwcu ma odbyć się jego premiera w Indiach. Możemy więc spekulować, że OPPO Reno 8 SE pojawi się w Polsce w okolicach wakacji.