Obejrzyj pierwszy trailer najnowszego Need for Speeda

Uwaga wszyscy maniacy nielegalnych wyścigów! W sieci można już znaleźć pierwszą zajawkę filmową najnowszej części kultowego Need for Speeda! Filmik znajduje się na oficjalnej stronie Electronic Arts. Zaraz po wejściu na stronę zauważycie, że to dopiero początek atrakcji...

Aby obejrzeć zabawkę filmową z najnowszym Need for Speed w roli głównej, wystarczy wejść na tę stronę. Chwilka czekania i już możecie rozkoszować się pierwszymi ujęciami związanymi z tytułem.

To jednak dopiero początek emocji. Wraz z publikacją filmu, EA umieściło na stronce specjalny licznik odmierzający czas do... No właśnie, do czego? Z charakteru reklamy możemy wnioskować, że 31 maja elektronicy oficjalnie zapowiedzą najnowszego NFSa. O szczegółach jednak nic nie wiadomo.

Oczywiście można by spekulować. I tak, istnieją przesłanki mówiące o tym, że najnowszy NFS ukaże się z pod tytułem Pro Street. Informacja ta jest jednak całkowicie niepotwierdzona. Fanom serii radzimy też zwrócić uwagę na oglądany przed chwila materiał. Jeśli się przyjrzycie, to zauważycie, że wyścig odbywa się na torze. Czy to oznacza, że koniec z szaleństwami na ulicach miast?

Czekamy!