Obejrzyj webinarium PC Worlda i wygraj pendrive 8GB

Interesują cię najnowsze technologie informatyczne? Jesteś ciekaw, jak rozwinie się rynek PC? Weź udział w webinarium "Ultrabooki - przyszłość komputera osobistego". Dla uczestników seminarium przygotowaliśmy specjalne upominki.

Już w najbliższy wtorek, tj. 19 czerwca, odbędzie się internetowe seminarium Ultrabook - przyszłość komputera osobistego. Wspólnie z ekspertami Intela sprawdzimy możliwości ultrabooków - nowej klasy komputerów przenośnych.

Szkolenie będzie składać się z dwóch części. W pierwszej zaprezentowane zostaną przykładowe konfiguracje ultrabooków - prelegenci opowiedzą o zaletach konstrukcji tych komputerów. Wyjaśnią również, dlaczego stale wzmaga się popyt na te urządzenia (czego dowodem jest rosnąca liczba producentów sprzętu, opracowujących własne wersje ultrabooków) i jak wykorzystać ten trend.

Druga część szkolenia będzie dotyczyć programu Intel Technology Provider. Eksperci Intela przybliżą korzyści płynące z uczestnictwa w programie skierowanym do sprzedawców obsługujących przedsiębiorstwa i instytucje.

Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne. Wystarczy się zarejestrować!

Na uczestników webinarium czekają specjalne nagrody - pendrive’y z logo Intela i brandingiem "Ultrabook" o pojemności 8 GB. Aby wygrać takie cacko uważnie śledź przebieg webinarium...

Pendrive 8 GB czeka na uczestników webinarium "Ultrabook - przyszłość komputera osobistego"

Pendrive 8 GB czeka na uczestników webinarium "Ultrabook - przyszłość komputera osobistego"