Obejrzyj za darmo filmy z projektorów Epsona na 10. MFNFF w Warszawie

Chcesz zobaczyć w akcji projektory 3LCD Epsona? Od 2 do 6 listopada w warszawskiej Kinotece odbędzie się 10. Międzynarodowe Forum Niezależnych Filmów Fabularnych im. Jana Machulskiego. Filmy pokazywane na festiwalu będą wyświetlane za pomocą projektorów 3LCD japońskiego Epsona.

MFNFF

Epson zaprezentował niedawno swoje pierwsze projektory 3D Full HD oraz ogłosił promocję na Epson EH-TW450. Teraz projektory Epsona mamy okazję zobaczyć w akcji w Warszawie.

Niezależne filmy fabularne za darmo w Warszawie

MFNFF to jeden z najważniejszych festiwali kina niezależnego w Polsce. Co roku daje możliwość zaprezentowania kilkudziesięciu najlepszych filmów fabularnych, jakie powstały w kraju i za granicą. Zobaczymy tam zarówno profesjonalne filmy pełnometrażowe oraz produkcje całkowicie amatorskie czy też etiudy studenckie. Tematyka i konwencja filmów jest dowolna.

MFNFF

MFNFF

Zobacz za darmo projektory 3LCD Epson

Wstęp na wszystkie pokazy festiwalowe w warszawskiej Kinotece jest bezpłatny. Myślę, że warto się przejść, by zobaczyć jak wyglądają filmy wyświetlane na projektorach Epsona w technologii 3LCD. Może to pomóc nam w podjęciu decyzji o tym, czy wybrać do domu telewizor czy projektor.