Obniżka ceny World of Warcraft

Blizzard postanowił obniżyć cenę swojego najbardziej dochodowego dzieła. Zarówno sam World of Warcraft jak i dodatek Burning Crusade od teraz będą sporo tańsze.

World of Warcraft utrzymuje się "na topie" już od trzech lat i jak widać Blizzardowi zależy aby ten stan rzeczy się nie zmienił. W grze założono już ponad 9 milionów kont i można odnieść wrażenie, że każdy kto chciał zobaczyć jak wygląda świat Azeroth miał już tę możliwość.

Blizzard jest jednak innego zdania i postanowił zachęcić nowych potencjalnych graczy do zakupu ich flagowego tytułu. Cena gry na rynku europejskim ma spaść do poziomu 14,99 euro. To jednak nie wszystko. Potanieje bowiem także rozszerzenie Burning Crusade. Od teraz ma kosztować 19,99 euro.

Jak to się przekłada na polskie realia? CD Projekt obniżył cenę podstawowej wersji gry o 50zł i teraz kosztuje ona niecałe 70 złotych. Dodatek Burning Crusade można teraz nabyć już za 79,90 złotych.

Przypomnijmy, że Blizzard pracuje właśnie nad kolejnym rozszerzeniem do World of Warcraft - Wrath of the Lich King. Po informację o nowym dodatku zapraszam do artykułu "Blizzard zapowiada World of Warcraft: Wrath of the Lich King! Zobacz trailer!"


Zobacz również