Obraz i dźwięk bez kabli z kamery D-Link

Bezprzewodowa kamera IP z mikrofonem i cyfrowym zoomem to najnowsza propozycja D-Linka w segmencie sprzętu Wi-Fi. DCS-2100G umożliwia prowadzenie rozmów internetowych oraz monitoring i bezpośredni transfer obrazu i dźwięku do dowolnego komputera podłączonego do Internetu.

Kamera WiFi D-Link DCS-2100G

Kamera WiFi D-Link DCS-2100G

Model DCS-2100G, umożliwiającą bezprzewodowy transfer obrazu i dźwięku w standardzie IEEE 802.11b/g z prędkością do 54 Mb/s. Urządzenie jest szczególnie przydatne do monitoringu pomieszczeń i przestrzeni otwartych oraz transmisji online w Internecie. Dzięki ruchomej głowicy umożliwia śledzenie filmowanych obiektów, a po zainstalowaniu sensora ruchu pozwala na selektywny zapis obrazu. Czterokrotny zoom cyfrowy przybliża szczególnie istotne części kadru. Kamera może też pracować w warunkach niekorzystnego oświetlenia, w nocy lub w ciemnych pomieszczeniach.

Działa w sieciach bezprzewodowych, a dzięki portowi Fast Ethernet można ją podłączyć również do tradycyjnych sieci kablowych. Umożliwia transfer obrazu w maksymalnej rozdzielczości 640x480. Własny adres IP pozwala na jej niezależne działanie w sieci i sterowanie z poziomu przeglądarki WWW, z dowolnego miejsca w Internecie.

Dołączone oprogramowanie umożliwia m.in. wyświetlanie obrazu z 16 kamer na jednym ekranie i automatyczną rejestrację w przypadku wykrycia ruchu na obrazie. DNS pozwala na utworzenie indywidualnego adresu internetowego dla kamery i wyświetlanie obrazu dostępnego dla wszystkich lub zabezpieczonego hasłem dostępnego tylko dla określonych użytkowników.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją. Kosztuje ok. 1580 zł.


Zobacz również