Obraz, który odtwarza muzykę - nowość od IKEA

Nowa ramka na obraz z wbudowanym głośnikiem Wi-Fi powstała dzięki współpracy IKEA i Sonos. To muzyka dla uszu i sztuka dla oczu.

Obraz, który odtwarza muzykę - nowość od IKEA

IKEA SYMFONISK

IKEA SYMFONISK powstała, aby łączyć krystalicznie czysty dźwięk z pięknem dzieł sztuki. Marzysz o wspaniałym obrazie na ścianie lub koncercie ulubionego zespołu w domu? Dzięki tej innowacyjnej ramce dostępnej w kolorze czarnym lub białym, możesz mieć jedno i drugie. Szeroki wybór wymiennych, zdobionych paneli pozwala zmieniać styl obrazu w zależności od nastroju. Sprzęt może stać na podłodze, półce lub wisieć na ścianie. Projektant głośnika, Andreas Fredriksson dodaje:

Muzyka potrafi odmienić atmosferę dowolnej przestrzeni, a dobrze brzmiący dźwięk robi to z imponującą wręcz łatwością i niemal niezauważalnie. Tak naprawdę nie musimy nawet myśleć o dobrym dźwięku – on po prostu jest.

Obraz, który odtwarza muzykę - nowość od IKEA

Produkt IKEA i Sonos jest kompatybilny z pozostałymi głośnikami z serii SYMFONISK, ale może także stanowić osobny element nagłośnienia. Dzięki niemu połączysz się z ponad setką serwisów streamingowych. W sterowaniu głośnikiem przydatna będzie również aplikacja SONOS S2. Od 15 lipca, kiedy produkt trafi do sprzedaży, relaks w otoczeniu sztuki i muzyki będzie na wyciągnięcie ręki.

Obraz, który odtwarza muzykę - nowość od IKEA

Więcej na stronie IKEA.pl

Zobacz również:

  • IKEA nie zwalnia tempa i dorzuca do oferty gadżet, który może okazać się hitem

Zobacz także: Najlepsze myjki ciśnieniowe [RANKING 2021]

Źródło: materiały prasowe


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: