Obrotowy telewizor

Firma Loewe wprowadziła do oferty Articos 32, telewizor z płaskim kineskopem Real Flat o formacie ekranu 16:9 i przekątnej 32".

Articos 32 jest zbudowany na 100 Hz płycie głównej Media Plus Konzept. Zastosowano w nim m.in. 8-bitowe przetwarzanie sygnału oraz system Full Digital 100. Wśród funkcji telewizora wylicza się także DMM Plus i DMI, podnoszące jakość wyświetlanego obrazu i niwelujące smugi, powstające przy dynamicznych sekwencjach. Za jakość obrazu odpowiadają też funkcje: DLC, DLI (eliminowanie efektu migotania płaszczyzn i linii), DNC (Digital Noise Control), SCS (Sharpness Control System), DSC ( Digital Scene Control),AGC ( Automatic Gain Control), DTI ( Digital Transient Improvement Plus), Digital Combfilter Plus.

W Articos 32 do wyboru jest pięć trybów wyświetlania: 16:9, 4:3, Panorama, Cinema, Zoom.

Menu ekranowe z systemem EPG (elektronicznym przewodniku po programach) zawiera informacje na temat wszystkich dostępnych kanałów na siedem dni naprzód. Ponadto telewizor zapamiętuje do 3500 stron teletekstu. Articos 32 oferuje dźwięk w systemie Virtual Dolby Surround, funkcję pełnego PIP (obraz w obrazie) z podziałem ekranu. W menu ekranowym jest także instrukcja PCS Plus (Personal Control System Plus).

Telewizor można rozbudować o dodatkowe funkcje, np. dekoder dźwięku przestrzennego Dolby Digital czy Multimedia Kit, umożliwiający łączenie z Internetem bez komputera PC.

Ponadto dzięki dodatkowemu modułowi VGA, który trzeba dokupić, można Articosa 32 używać jako monitora do komputera PC.

Telewizor jest oferowany na podstawie, wyposażonej w siłownik elektryczny, pozwalający na obrót telewizora o 45 stopni w prawo lub w lewo za pomocą pilota.

Articos 32 jest dostępny w dwóch kolorach: ciemny bazalt lub platyna.

Dystrybutorem w Polsce jest firma DSV Trading.

Więcej:

http://www.dsv.com.pl


Zobacz również