Obudowa iPhone'a 6 ze szczegółami na YouTube. Mamy też płytę główną z procesorem Apple A8

W serwisie YouTube pojawił się film prezentujący rzekomą obudowę smartfona Apple iPhone 6 oraz płytę główną z procesorem A8.

Smartfon iPhone 6, a być może jak niektórzy przewidują iPhone Air, pojawi się na rynku we wrześniu lub październiku (mówi się też o maju, lecz termin ten wydaje mi się mniej prawdopodobny). Od pewnego czasu oprócz spekulacji na temat jego możliwości w Sieci zaczęły się już też pojawiać materiały mające rzekomo przedstawiać wykorzystywane prze niego podzespoły.

Kilka dni temu mieliśmy np. okazję zobaczyć na YouTube film prezentujący ponoć obudowę tego oczekiwanego przez miliony fanów gadżetu. Niestety był on dosyć mizernej jakości. Dla zainteresowanych tym tematem mam jednak niespodziankę: niejaki MrVoolp umieścił na YouTube film z identycznie wyglądającą obudową, z tą jednak różnicą, że jego jakość jest naprawdę dobra i pozwala bardzo dokładnie się jej przyjrzeć:

Autor filmu twierdzi, że został on zarejestrowany w "fabryce Apple", co jak się wydaje najpewniej można odczytać jako "fabryce firmy Foxconn". Ponadto warto zauważyć, że wygląda ona inaczej niż na zdjęciu, które pojawiło się w Sieci wcześniej:

Obudowa iPhone'a 6 ze szczegółami na YouTube. Mamy też płytę główną z procesorem Apple A8

Rzekoma obudowa smartfona Apple iPhone 6

oraz, że wygląda jakby była wykonana z czegoś innego niż aluminium.

Płyta logiczna

Kończąc ten tekst natrafiłem na kolejne wideo zamieszczone przez tę samą osobę. Tym razem prezentuje ono jednak rzekomą płytę główną iPhone'a 6, na której umieszczono układ SoC Apple A8:

Więcej spekulacji na temat iPhone'a 6 znajdziecie tutaj.

Zobacz również:

  • macOS Monterey - koniecznie sprawdź te nowe funkcje [poradnik]
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • "Krzyk", "Vice", i wiele więcej - filmy i seriale znikające z HBO GO [25.10-31.10]