Ochrona antywirusowa w Zone Alarmie

Ostatnia wersja popularnego firewalla programowego Zone Alarm firmy Zone Labs, wzbogacona została o funkcje zabezpieczające komputer przed panoszącymi się po Sieci wirusami i robakami internetowymi. Niestety, opcja skanowania antywirusowego znajduje się jedynie w wersji komercyjnej tej aplikacji.

Przedstawiciele Zone Labs podkreślają, iż zaimplementowanie do programu skanera antywirusowego jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów na bardziej kompleksową ochronę swoich komputerów. Nie da się również ukryć, iż posunięcie to stawia Zone Alarma na równi z konkurencyjnymi rozwiązaniami Symanteca (Norton Internet Security) oraz Network Associates (McAfee Internet Security Suite).

Technologia skanowania antywirusowego zawarta w najnowszym Zone Alarmie, została zapożyczona od firmy Computer Associates International, która to zazwyczaj dystrybuuje swój produkt – eTrust Antivirus – wśród małych i średnich klientów korporacyjnych.

Niestety, z ochrony antywirusowej w Zone Alarmie mogą skorzystać jedynie posiadacze wersji komercyjnej (Zone Alarm Pro), która kosztuje 49,95 USD.

ZoneAlarm Pro 5.0.574.004 do pobrania z naszego serwisu FTP:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/3517/ZoneAlarm.Pro.html

Więcej informacji: http://www.zonelabs.com


Zobacz również