Od dzisiaj dostęp do treści na stronach "Gazety Wyborczej" jest płatny. Skusicie się?

"Gazeta Wyborcza" zmieniła zasady dostępu do treści na swoich stronach internetowych. Od teraz za darmo będziemy mogli przeczytać jedynie 10 samodzielnych artykułów.

Od dzisiaj "Gazeta Wyborcza" wprowadziła zmiany w zasadach dostępu do swoich internetowych treści. Wzorowane one są na doświadczeniach takich gigantów jak „New York Times”, „Telegraph”, czy „Die Welt” i objęły strony Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, WysokieObcasy.pl oraz 22 serwisy lokalne.

"By sprostać wymaganiom i ochronić dziennikarstwo najwyższej jakości, musimy - jak to od wieków praktykują gazety papierowe - wprowadzać w internecie opłaty za treści, podobnie jak to zrobiło wiele poważnych gazet na całym świecie." - czytamy na stronie Wyborcza.biz.

Jak to obecnie wygląda?

W miesiącu mamy do dyspozycji 10 darmowych tekstów (wyłącznie samodzielne artykuły; materiały wideo, galerie zdjęć, tabele giełdowe, artykuły promocyjne i artykuły, do których odsyłać będą media społecznościowe nie są w to wliczane), które, co ważne, są łącznie zliczane z wszystkich odwiedzanych przez nas serwisów, a nie na każdym z nich osobno. Jeżeli przekroczymy ten limit, zostaniemy przekierowani do okna płatności

Ile to kosztuje?

Za pierwszy miesiąc należy zapłacić 99 groszy. Później będziemy mogli wybierać pomiędzy trzema pakietami:

Od dzisiaj dostęp do treści na stronach "Gazety Wyborczej" jest płatny. Skusicie się?

Gazeta Wyborcza - pakiety

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj.

________________

Zamierzacie płacić?