Odbierz Apple TV na dwa miesiące za darmo! Selena Gomez potrafi zadbać o fanów

Apple oferuje dwumiesięczny bezpłatny okres próbny Apple TV+ w ramach promocji nowego filmu dokumentalnego "My Mind & Me" z udziałem aktorki i piosenkarki Seleny Gomez.

Odbierz Apple TV na dwa miesiące za darmo! Selena Gomez potrafi zadbać o fanów

Fot. Apple / MacRumors

Link URL do oferty został udostępniony przez Gomez na Twitterze jako "specjalny prezent" dla swoich fanów przed filmem dostępności do strumienia na Apple TV+, począwszy od dzisiaj, czyli 4 listopada.

Kliknięcie na link daje "nowym i wykwalifikowanym powracającym subskrybentom" kod do wykorzystania, który jest ważny do 2 grudnia i daje im dwa miesiące dostępu do Apple TV+ za darmo. Subskrypcja automatycznie odnawia się po wygaśnięciu tego okresu, chyba że zostanie wcześniej anulowana (warto pamiętać).

Zobacz również:

  • Recenzja: Recenzja Apple MacBook Air 15" (2023)
  • Seriale 2023 roku, czyli tego nie mogę przegapić! Zapomnij o Netfliksie – to nie tam znajdziesz serialowe perły

Apple zazwyczaj oferuje siedmiodniowy okres próbny Apple TV+, chyba że klienci kupują urządzenie Apple, w którym to przypadku dostają trzy miesiące za darmo. Można również zdecydować się na jeden miesiąc próbny Apple One, który łączy Apple TV+ z maksymalnie pięcioma innymi usługami Apple.

Film dokumentalny śledzi losy Seleny Gomez przez ostatnie sześć burzliwych lat jej życia, podczas których spędziła czas w zakładzie psychiatrycznym, miała nieudany związek z Justinem Bieberem i przeszła przeszczep nerki po komplikacjach spowodowanych chorobą autoimmunologiczną - toczniem. Dla fanów aktorki i piosenkarki to istna gratka, a teraz mogą przeżyć z nią najlepsze i najgorsze chwile całkowicie za darmo.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: