Odbierz darmowe gry od twórców Dying Light

Z okazji 30 urodzin Techlandu firma postanowiła zrobić graczom prezent w postaci darmowych gier. Sprawdź, jak je odebrać.

Techland

Techland obchodzi w tym roku swoje 30 urodziny. Z tej okazji firma postanowiło zrobić graczom prezent w postaci darmowych gier. Już teraz wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie pobrać Crime Cities.

Gra została wydana w 2000 roku i jest jednym z pierwszych projektów Techlandu. Crime Cities to połączenie gry akcji z symulatorem lotu. Podczas rozgrywki przenosimy się w przyszłość i wcielamy w postać Garma Tigera, policjanta, który został zdradzony przez swoich kolegów po fachu. Naszym zadaniem jest walka z wszelkim złem, jakie napotkamy na swojej drodze. Rozgrywka podzielona jest na ponad 100 misji, gdzie do dyspozycji dostajemy trzy pojazdy oraz 23 rodzaje broni. W grze wieloosobowej możemy wybrać jeden z 17 pojazdów.

Zobacz również:

  • Scenariusz Dying Light 2 składa się z 350 000 słów! Ile to stron?
  • Darmowa gra od dzisiaj w Epic Games Store [AKTUALIZACJA]
  • Darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox. Sprawdź najnowsze okazje [20.01.2022]

Chcąc pobrać Crime Cities za darmo, wystarczy wejść na kartę produktu w serwisie GOG.com. Oferta jest aktualna do 9 grudnia do godziny 19:00.

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Od 9 grudnia na platformie Steam zostanie za darmo udostępniona gra Call of Juarez Gunslinger.

Zobacz także: W co zagrać na słabym komputerze - najlepsze gry z niskimi wymaganiami