Oddają "Spy Game"

Studio Universal zareagowało wreszcie w sprawie feralnego wydania amerykańskiego filmu "Spy Game". Już od kilku tygodni na wielu stronach internetowych sugerowano problemy z nim.

9 kwietnia do sklepów w Stanach Zjednoczonych trafił wydany na DVD "Spy Game" z Robertem Redfordem i Bradem Pittem. Obecnie jest on wyświetlany w polskich kinach. Od tego momentu na wielu stronach w Internecie zaczęły się pojawiać informacje o problemach z odtwarzaniem dysku. Okazuje się, że rzeczywiście wydanie jest feralne i nie jest czytane przez niektóre odtwarzacze. Chodzi tu głównie o produkty firmy Toshiba, choć sygnalizowano także takie problemy w urządzeniach Pioneera i Sony. Według rzecznika prasowego firmy, ta niekompatybilność dotyczy 1% urządzeń na rynku. Problem pojawiał się w opcji "Clandestine Ops", uruchamiającej sceny usunięte podczas wyświetlania "Spy Game". W niektórych odtwarzaczach one się pojawiały i nie dało się ich wyłączyć. Innym sugerowanym problemem jest brak możliwości wyłączenia napisów w jęz. angielskim dla niedosłyszących.

Klienci, którzy nabyli płytę, mogą reklamować ją pod numerem telefonu 888 703 0010. Zainteresowanym polskim nabywcom polecamy wstrzymanie się z zakupem.


Zobacz również