Oddzielny soundtrack dla kolekcjonerów Gothica

Już za kilka tygodni wszyscy fani kultowej serii Gothic będą mogli rozpocząć masowy szturm na sklepy. Liczba osób wypatrujących produkcji jest naprawdę ogromna. Grupa jest na tyle poważna, że nakłoniła firmę JoWood, aby ta dołączyła do wydania jakiś bonus.

Oddzielny soundtrack dla kolekcjonerów Gothica
Liczne prośby wystosowane do przedstawicieli firmy przyniosły zamierzony efekt - Edycja Kolekcjonerska Gothic 3 zostanie wzbogacona o oddzielną płytę zawierającą pełną ścieżkę dźwiękową z gry.

Jak powiedział Johann Ertl, odpowiedzialny w JoWooD Productions za kontakty ze społecznością gry i mediami:

"Edycja Kolekcjonerska stanowi niejako podziękowanie dla wszystkich prawdziwych fanów, powinna więc zawierać to, czego oczekują najbardziej. Na większości stron poświęconych Gothicowi spotkaliśmy się ze zdaniem, iż do gry powinien być dołączony oddzielny soundtrack. Niemal w ostatniej chwili spróbowaliśmy to załatwić i... udało się!".

Oprócz wspomnianego dodatku, edycja kolekcjonerska zawierać będzie: pełną wersję Gothica 3, płytę DVD z filmem dokumentującym proces produkcji, mapę świata na płótnie, album z grafikami koncepcyjnymi oraz specjalny wisiorek.

Za dystrybucję gry w naszym kraju odpowiada firma CD Projekt. Czekamy na ostateczną decyzję, co zostanie zaoferowane naszym graczom... I ile będzie kosztować...

Póki co zapraszamy do naszej obszernej zapowiedzi. Jest o czym poczytać!