Odkodowane HBO GO za darmo dla klientów Netii do końca miesiąca

HBO GO to platforma VOD, z której mogą skorzystać abonenci telewizji kablowej i satelitarnej oferującej dostęp do kanału HBO. Usługa dostępna jest też dla użytkowników Netii, którzy w ramach promocji nowej wersji aplikacji dostępowej będą mogli skorzystać z niej bez żadnych opłat do końca miesiąca.

Netia udostępnia swoim klientom usługę HBO GO, w ramach której użytkownicy otrzymują dostęp na żądanie do seriali i produkcji filmowych od stacji HBO. Skorzystanie z tego serwisu VOD wymaga opłacenia miesięcznego abonamentu, ale w ramach akcji promocyjnej do końca września klienci Netii będą mogli skorzystać z HBO GO za darmo.

Odkodowanie HBO GO dla klientów Netii związane jest z udostępnieniem nowej aplikacji dostępowej. Na dekoderach dostawcy usług telewizyjnych o nazwie Netia Player zawitała w tym tygodniu nowa wersja aplikacji pozwalającej na odtwarzanie materiałów z biblioteki HBO GO. Usługa VOD od HBO dostępna jest też na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Zobacz również:

  • HBO GO - Najciekawsze premiery tygodnia [27.09-3.10]
Odkodowane HBO GO za darmo dla klientów Netii do końca miesiąca

Nowa aplikacja dostępowa HBO GO jest znacznie usprawniona względem ostatniej wersji. Użytkownicy otrzymali zupełnie nowy, znacznie wygodniejszy interfejs. W aplikacji pojawiła się wyszukiwarka, kategorie tematyczne oraz możliwość oceniania filmów. W nowej aplikacji dostępny jest też sekcja “Ulubione” do której użytkownicy mogą dodawać najciekawsze pozycje, do których chcieliby wrócić w przyszłości.

Dzięki akcji promocyjnej wszyscy klienci operatora będą mogli przetestować pełną funkcjonalność HBO GO za darmo. Od pierwszego października konieczne będzie opłacenie usługi, ale część materiałów ma pozostać odkodowana i dostępna w aplikacji serwisu VOD na urządzeniu Netia Player.

źródło: wirtualnemedia.pl