Odkurzacz 11 do pobrania

Któż z nas nie marzy o stabilnym systemie operacyjnym, który pomimo upływu czasu, instalowania kolejnych łat, programów, poprawek i innych dodatków działa tak, jak przez pierwszy miesiąc od instalacji. Niestety Windows ma tendencję do "zamulania się" i niezbyt sobie radzi z oczyszczaniem. Dlatego też powstają programy w rodzaju Odkurzacza, które pozwalają naprawić rejestr, usunąć pozostałości po aplikacjach i skasować niepotrzebne pliki. Czy warto z nich korzystać?

Odkurzacz od długiego czasu cieszy się wielką popularnością wśród naszych czytelników - posiada przyjazny interfejs w języku polskim, oferuje bardzo bogaty wachlarz usług optymalizacyjnych oraz jest całkowicie bezpłatny. Od momentu instalacji widać, że autorzy dołożyli starań, aby finalny produkt nie ustępował innym tego typu aplikacjom promowanym na zagranicznych serwisach i forach internetowych. Szata graficzna jest bardzo estetyczna, nowoczesna i funkcjonalna. Wszystkie funkcje są przejrzyste lub dobrze opisane. Nawet malkontenci nie znajdą tutaj niczego do czego można byłoby się przyczepić.

Pobierz Odkurzacz 11

Odkurzacz 11 do pobrania

Odkurzacz 11

Odkurzacz nie dla Visty

Jedenastka zawiera ponad 100 poprawek, jednak autorom nie udało się uzyskać pełnej kompatybilności z systemem Windows Vista. Na stronie domowej można przeczytać zalecenia dla właścicieli najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu:

Użytkownicy którzy chcą zainstalować i pracować z Odkurzaczem w systemie Windows Vista muszą przede wszystkim wyłączyć mechanizm ochrony UAC, który znany jest powszechnie jako uciążliwe pytania systemu o nadanie prawa administratora do wykonania różnych czynności w systemie Windows Vista.Zobacz również:

  • Rossmann: elektronika i małe AGD - co warto kupić? [25.10.21r.]

My zdecydowanie odradzamy takie zabiegi. Jeśli jesteś na tyle zaawansowanym użytkownikiem, że nie potrzebujesz systemu UAC, z pewnością poradzisz sobie z usuwaniem niepotrzebnych plików i nie potrzebujesz Odkurzacza. Natomiast skoro musisz sprawdzić w Google co to jest UAC - pod żadnym pozorem nie wyłączaj tego mechanizmu! Lepiej poczekaj na kolejną wersję Odkurzacza.