"Odnowiony" KaZaA Lite 2

Autorzy programu KaZaA Lite udostępnili jego nową wersję, zawierająca szereg przydatnych narzędzi, dodatkowo podnoszących atrakcyjność tego klienta P2P.

KaZaA Lite 2.0 Build 2, bo takie oznaczenie nosi nowa wersja programu, oferuje swoim użytkownikom m.in. narzędzie o nazwie AVI Preview, pozwalające na "podglądanie" pobieranych plików w formacie .avi (do tej pory możliwy był jedynie podgląd MPEG-ów).

Wraz z KaZaA Lite instalowany jest również program Up. Jego zadanie polega na automatycznym wyszukiwaniu dodatkowych źródeł pobierania w ustalonych przez użytkownika odstępach czasu.

Kolejnym ciekawym, aczkolwiek nieco kontrowersyjnym dodatkiem jest KaZaA Lite Cheater. Pozwala on na "oszukanie" wprowadzonego w drugiej wersji KaZaA systemu oceny aktywności użytkowników na podstawie tzw. Participation Level. KLCheater pozwala na uzyskanie dowolnie wysokiego Participation Level (a w konsekwencji zwiększenie szans na szybkie pobranie pliku) poprzez symulowanie, że udostępniane przez użytkownika pliki są bardzo często i bardzo szybko pobierane przez innych użytkowników sieci KaZaA.

KaZaA Lite 2.0 Build 2 można bezpłatnie z naszego serwisu FTP:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1287