Odpowiadaj, pytaj, WYGRYWAJ! - konkursowa zabawa z nagrodami

Chciałbyś wziąć udział w zamkniętych beta-testach przeglądarkowej gry MMORTS - Terra Militaris? Mamy dla Ciebie specjalny klucz. Możesz go zdobyć całkiem łatwo, biorąc udział w konkursowej zabawie IDG.pl w pytania i odpowiedzi. To Ty zdecydujesz, na jakie pytanie odpowie kolejny śmiałek.

Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę konkursu

Klucze będziemy Wam przekazywać Prywatną Wiadomością na forum. Zwycięzcy muszą następnie zarejestrować swoje konto gPotato (o ile go jeszcze nie mają), a następnie zalogować się do gry Terra Militaris - wszystkie informacje na stronie: terra-militaris.gpotato.eu. Tam też wkleicie otrzymany od nas klucz.

Od dnia 27 września, po zalogowaniu się na wspomnianej stronie, przez 10 dni możecie uczestniczyć w zamkniętych beta-testach Terra Militaris.

Zobacz również:

  • Crysis Remastered za darmo z subskrypcją GeForce NOW RTX 3080

UWAGA! Liczba kodów ograniczona.

  • Tematyka to oczywiście: GRY KOMPUTEROWE.
  • Pytania w zabawie powinny być jasne i dawać szansę na udzielenie odpowiedzi bez wertowania dziesiątek stron encyklopedii!
  • Każdy użytkownik może wygrać tylko jeden klucz
  • Pozostawiamy sobie prawo do zmiany pytania, gdyby odpowiedź sprawiła innym zbyt wiele kłopotu

Zapraszamy na stronę konkursu: Odpowiadaj, pytaj, WYGRYWAJ!

Więcej na temat Terra Militaris

Terra Militaris to historyczna strategia czasu rzeczywistego z wykonaną we flashu grafiką. Będzie dostępna na komputerach PC i Mac, m.in. w polskiej wersji językowej. W wirtualnym świecie, gracze rozpoczną rozgrywkę wybierając jedną z czterech starożytnych cywilizacji - Rzymu, Egiptu, Persji lub Chin. Gracze poprowadzą swoje imperium przez 5 różnych okresów dziejowych, rozwijając w tym czasie wiedzę z zakresu technologii, budownictwa, gospodarki i wojny.

Wśród zapowiadanych atrakcji: bogaty moduł dyplomatyczny, budowanie szlaków handlowych, odkrywanie nieznanych lądów i krzewienie swojej religii w antycznym świecie. Wszystko to w przeglądarce, bez subskrypcji czy pobierania jakichkolwiek plików. Weź udział w konkursie i sam zdecyduj, jakim będziesz władcą.