Odświeżony Acrobat

Adobe udostępnił aktualizację popularnego czytnika plików PDF - Acrobat Readera do wersji 6.0.1. Wraz z tym pojawiło się również uaktualnienie dla programu do tworzenia plików PDF – Acrobat 6.0.1. Obie edycje zawierają pakiet nowości i poprawek do błedów wykrytych po opublikowaniu wersji 6.0.

Lista poprawek oraz zmian jest dość długa (zawiera blisko 40 pozycji). Teraz już możliwe jest otwieranie plików PDF z zabezpieczonych stron internetowych (HTTPS), które wykorzystują oprogramowanie zarządzające Netegrity. Usprawniono współpracę z najnowszą edycją systemu operacyjnego Mac OS X – Panterą. Problemy w poprzedniej wersji związane były z komunikatem o niewłaściwym kodowaniu niektórych czcionek (sprawa dotyczyła jedynie dokumentów PDF utworzonych pod systemem Mac OS X).

Nie powinno być już problemów z programem podczas otwierania i zamykania panelu bookmarków (obie poprzednie wersje aplikacji zawieszały się). Usunięto także usterkę występującą po zakończeniu pokazu slajdów wykonanych w programie Photoshop Album (zawieszanie się Acrobat Readera 6.0 oraz Acrobata 6.0).

Pełna lista poprawek: http://www.adobe.com/support/techdocs/324aa.htm

Adobe Reader 6.0.1 do pobrania: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/2479/Adobe.Reader.6.0.1.html

Więcej informacji: http://www.adobe.com


Zobacz również