Odświeżony RTS - nadchodzi WebWars Arena

Na oficjalnej stronie WebWars Arena opublikowano 16 zrzutów ekranu oraz filmik - wszystko przedstawia wygląd grafiki i interfejsu podczas rozgrywki w najnowszym tytule firmowanym przez Ascaron Entertainment.

Grafika WebWars Arena wygląda bardzo interesująco - jest bardzo dopracowana, a przy tym prosta, zaś interfejs sprawia wrażenie przemyślanego i łatwego do opanowania. Wszystko jest pełne kolorów i przyjemne dla oka (zachęcamy do obejrzenia zrzutów ekranu zamieszczonych niżej).

Jak zapowiadają twórcy WebWars Arena, gra ta będzie nowym rodzajem strategii czasu rzeczywistego opartej o grafikę 3D. Będzie to połączenie reguł gry zespołowej, interfejsu gry RTS oraz elementów strzelanki.

W rozgrywce sieciowej będzie mogło wziąć udział do ośmiu osób jednocześnie. Poza trybem multiplayer, gracz będzie mógł przeżyć wydarzenia opracowane przez twórców WebWars Arena. Świat osadzony jest w dalekiej przyszłości (rok 2137), w którym popularność zdobył nowy rodzaj sportu - Arena Wars, który wcześniej był symulacją treningową wojska.

Premiera gry na świecie przewidywana jest na 16 lipca 2004.

Rolling demo WebWars Arena do pobrania z naszego serwisu FTP:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=2016

Więcej szczegółów:

http://www.webwarsarena.com


Zobacz również