Odtwarzacz Transcend MP860 - FLAC i OGG mu niestraszne

Najnowszy model przenośnego odtwarzacza multimedialnego firmy Transcend radzi sobie nie tylko z najpopularniejszymi formatami audio, takimi jak MP3 czy WAV, ale również z tymi mniej rozpowszechnionymi - FLAC i OGG. Urządzenie nosi oznaczenie MP860 i dostępne jest w dwóch wersjach pojemności pamięci.

Ranking produktów PC World - odtwarzacze MP3

Transcend MP860

Transcend MP860

MP860 oferowany jest w wydaniu 4 GB (czarna obudowa) oraz 8 GB (kolor biały). W obudowie znajduje się slot na karty microSD i microSDHC dzięki czemu pamięć urządzenia można jeszcze rozszerzyć.

Wśród obsługiwanych przez urządzenie formatów znalazły się: MP3, WMA, WAV, WMA-DRM10, FLAC, FLV, XVID, JPEG, BMP, GIF, PNG i TXT.

W MP860 zastosowano 2,4-calowy ekran o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, tuner radia FM umożliwiający zaprogramowanie do 20 stacji oraz litowo-polimerowy akumulator. Producent podaje, że wystarcza on na 22 godziny pracy, nie precyzuje jednak, czy chodzi o odtwarzanie dźwięku czy wideo.

Odtwarzacz dysponuje korektorem dźwięku z 11 predefiniowanymi ustawieniami i wbudowanym głośnikiem, pozwalającym słuchać muzyki bez słuchawek. Oferuje też funkcję karaoke i automatycznego wyłączenia po czasie 10-180 minut.

Cenę "empetrójki" ustalono na 240 i 289 zł, odpowiednio za wersję 4- i 8-gigabajtową.

Więcej informacji: Transcend


Zobacz również