Odtwarzacz uczy języków obcych

Przenośne urządzenia do odtwarzania multimediów dysponują zwykle standardowymi funkcjonalnościami, takimi jak obsługa podstawowych formatów plików, tuner FM, możliwość użycia w roli klucza USB, itp. Tymczasem urządzenie EZ Listen Luxpro jest, jak twierdzi producent, pierwszym w Polsce odtwarzaczem wyposażonym w funkcję nauczyciela języków obcych.

Odtwarzacz sprzedawany jest z nagranym kursem języka angielskiego, zawierającym ok. 5 tys. zwrotów podzielonych na 92 lekcje. Każdy odczytywany zwrot bądź wyrażenie pojawia się na wyświetlaczu urządzenia, umożliwiajac słuchaczowi zapoznanie się z pisownią. Kolejne programy do nauczania języków (będzie ich sześć) będą dostępne do pobrania z Internetu.

Odtwarzacz uczy języków obcych

Odtwarzacz EZ Listen firmy Luxpro

Odtwarzacz obsługuje najpopularniejsze formaty dźwięku, tj. MP3, WMA i WAV. Za pomocą wbudowanego weń tunera FM można również odbierać audycje radiowe. Dysponuje portem USB 2.0, umożliwia również nagrywanie dźwięku ze źródeł zewnętrznych bez pośrednictwa komputera (ścieżki zapisywane są w postaci plików MP3).

Zobacz również:

  • Najlepsze strony z legalną muzyką do pobrania za darmo

Bateria odtwarzacza zapewnia maksymalnie 19 godzin pracy. Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w dwóch wersjach pojemnościowych, 512 MB i 1 GB. Kosztują one odpowiednio 499 i 649 zł brutto.

Więcej informacji: Veracomp.