Odwracacie się od Plusa. Wszystko przez Aero2

Zamieszanie z Aero2 może mieć negatywny wpływ na Plusa. Wściekli użytkownicy w ramach protestu wyrzucają karty tej sieci.

Gdy spółka Aero2 wprowadzała testowany przez wiele miesięcy mechanizm Captcha raczej nie sądziła, że spotka się aż z takim sprzeciwem ze strony użytkowników. Sama jest jednak sobie winna. To, że wprowadzenie tego mechanizmu będzie budziło protesty było pewne i na to spółka nie miała wpływu. Miała jednak wpływ na sam mechanizm Captcha, który, jak wynika z Waszych komentarzy, został przygotowany fatalnie, ponieważ kody są po prostu nieczytelne.

Aero2 - negatywny wpływ na Plusa

Jak się okazuje, całe to zamieszanie tak zalazło niektórym z użytkowników za skórę, że skierowali oni całą złość przeciwko Zygmuntowi Solorzowi-Żakowi i sieci Plus (Polkomtel jest pośrednim właścicielem 32 procent akcji spółki Midas S.A., kontrolującej Aero2):

"SZANOWNY panie Zygmuncie Józefie Solorzu Żaku Kroku etc. etc. etc. jeśli ja kiedykolwiek wydam złotówkę w twojej firmie, to pójdę się z tego wyspowiadać. Tymczasem zadzwonię do swojego operatora gsm zapytać czy nie da się zablokować wszystkich połączeń z sieci Plus. Nie będę rozmawiał z klientami kogoś takiego. Niech sobie kupią telefony w porządnej sieci." - napisał "Jalas".

Zobacz również:

  • Plus to nie tylko telefony! Sprawdź, jak z operatorem umilisz sobie wakacyjne przygody

"Ja właśnie wywaliłem z komórek dzieciakom wszystkie prepaidowe Solorzowe karty i zakupiliśmy w innej sieci komórkowej. Jak on nam, to my jemu :) Za miesiąc kończy się żonie i mi abonament Solorzowy i już zleciłem przeniesienie numeru do innej sieci :)" - przyłączył się do protestu "zawiedziony".

Podobnych wpisów jest naprawdę dużo. Ciekawe tylko z jakiej skali zjawiskiem mamy do czynienia. Sądzę, że znacznie mniejszym niż w przypadku NC+, lecz i tak na tyle znaczącym, aby negatywnie wpłynąć na opinię o Plusie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: