Oferta PlayStation Now na lipiec - God of War na PC

Sony oficjalnie ujawniło lipcową ofertę gier na PlayStation Now. Od dziś wśród tytułów zobaczymy God of War, Red Dead Redemption 2 i nie tylko.

Oferta PlayStation Now na lipiec - God of War na PC

Źródło: PlayStation Store

Nowy zestaw gier trafia na streamingową platformę od 6 lipca, czyli od dzisiaj. God of War, który został wydany jako exclusive na konsole PlayStation 4 w 2018 roku, był niekwestionowanym hitem. Teraz, dzięki opcji przesyłania strumieniowego PS Now, gracze na PC będą mogli doświadczyć jej osobiście.

Oprócz tego, wśród nowych tytułów w usłudze zobaczymy NiOh 2, w którym wcielimy się w pół człowieka, pół demona, walczącego z innymi wojownikami, Red Dead Redemption 2 twórców Grand Theft Auto V, w której większą część czasu jeździmy na koniu i strzelamy, a także Judgement, Olympic Games Tokyo 2020, Moving Out i Nascar Heat 5.

Zobacz również:

  • The Sims 4 - premiera dodatku Wiejska sielanka już dziś!

Jeżeli grałeś w Yakuzę, prawdopodobnie polubisz Judgement, kryminalną historię od tego samego studia. Do zabawy ze znajomymi polecamy wieloosobowego Moving Out'a, w którym dokonujemy przeprowadzek, a sama rozgrywka bawi tak dobrze, jak w przypadku Overcooked.

Aby korzystać z PS Now, wystarczy założyć konto PlayStation i oznaczyć je jako powstałe w regionie, który obsługuje tę usługę (np. w Niemczech) i regularnie ją opłacać.

Zobacz także: Lidl: urządzenia i akcesoria kuchenne - co warto kupić?

Źródło: techradar.com