Oferta dla małych

Dzięki promocji Microsoftu pod hasłem "Ulga w prowadzeniu firmy" przedsiębiorcy będą mogli zakupić pakiety z oprogramowaniem biurowym na bardzo korzystnych warunkach.

Microsoft zdecydował się na stworzenie pakietu aplikacji specjalnie dla małych firm. Na zestaw programów składają się: Microsoft BackOffice Small Business Server i polska wersja 2000 Professional. Akcja promocyjna pod hasłem: "Ulga w prowadzeniu firmy" potrwa od 1 listopada 1999 r. do 31 stycznia 2000 r.

Promocja dotyczy sprzedaży pakietów Microsoft BackOffice Small Business Server z licencją na 5 stanowisk wraz z 5 licencjami Microsoft Office Professional po polsku w ramach jednego pakietu. Koszt zakupu tego zestawu powinien być niewiele większy niż 5 licencji Microsoft Office 2000 w wersji polskiej (kupowanych w ramach Otwartej Licencji Microsoft), a mniejszy niż cena 5 pakietów Microsoft Office 2000 Professional po polsku.

W ramach pakietu promocyjnego są oferowane narzędzia do zarządzania firmą: Windows NT Server 4.0 - serwer do zarządzania siecią, Microsoft Exchange - jeden z najpopularniejszych serwerów do obsługi przesyłania informacji i pracy grupowej oraz Microsoft SQL Server - profesjonalna baza danych, pozwalająca na budowę systemów finansowo-księgowych. Narzędzia te są niezbędne dla każdej firmy.

"Niewątpliwą zaletą całego pakietu jest fakt, że w dowolnym momencie wraz ze wzrostem firmy istnieje możliwość jego rozbudowy. Zawsze można zwiększyć liczbę licencji dowolnego z pakietów lub uzyskać uaktualnienie do nowszej wersji, np. Windows 2000, w przyszłości" - powiedział Jacek Myrcha z polskiego oddziału Microsoft.