Office 2003 do pobrania

Osoby odwiedzające w środę prowadzony przez Microsoft serwis internetowy MSDN mogły przez pewien czas bez problemów pobierać... druga wersję beta pakietu Office 2003. Oprogramowanie zostało udostępniono przez pomyłkę i gdy tylko przedstawiciele firmy zorientowali się w sytuacji, natychmiast "zdjęli" betę ze strony.

FrontPage 2003 Beta

FrontPage 2003 Beta

"Rzeczywiście, kopia testowej wersji Office 2003 była przez pewien czas dostępna w naszym serwisie Microsoft Developer Network. Oprogramowanie nie jest jednak jeszcze gotowe, aby udostępnić je użytkownikom, dlatego podjęliśmy

Outlook 2003 Beta

Outlook 2003 Beta

decyzję o usunięciu go. Najbardziej prawdopodobnym terminem udostępnienia drugiej bety Office'a jest marzec" powiedziała rzeczniczka europejskiego oddziału Microsoftu. Kilka godzin wystarczyło jednak kilku osobom do pobrania części oprogramowania.

OneNote 2003 Beta

OneNote 2003 Beta

Pierwsza beta Office'a 2003 została udostępniona kilkuset testerom w październiku ubiegłego roku - większość z nich stanowili pracownicy Microsoftu. Z wypowiedzi przedstawicieli koncernu wynika, że z drugą wersję testowa do czynienia będzie miało znacznie więcej użytkowników (prawdopodobnie kilkaset tysięcy).


Zobacz również